Безводне Новопілля. Чому селянам знову обмежили водопостачання?

СОЦІУМ
20.05.20 - 10:42

Складні перипетії мешканців села Новопілля з водопостачальними підприємствами вийшли на новий рівень - Кривбасводоканал обмежив подачу холодної води на вводі в селище до санітарного мінімуму.

Як ми раніше писали, скандальна епопея з водопостачанням триває тут вже багато місяців - обурення й протести, перекриття траси мешканцями селища, судові позови.

 

Але проблема й досі не вирішена, і люди потерпають без води.

 

Чому ж селищу обмежили воду цього разу, ми запитали у "Кривбасводоканалу".

 

Борги, - відповідають на підприємстві.

 

"Водопостачанням та водовідведенням в селищі Новопілля займається КП "ЖКП Новопілля", яке має ліцензію на цей вид діяльності. Купуючи воду у КП "Кривбасводоканал", підприємство накопичило величезні борги за кілька років. Відносини між підприємствами давно перейшли у стадію судової тяганини. Станом на 1 січня 2020 року, борг попередніх років КП "ЖКП Новопілля" склав 829 тис.грн. До 19 травня ця цифра збільшилася до 898 тис. грн. Крім того, поточні платежі за воду оплачуються символічно. У зв'язку з цим Кривбасводоканал обмежив подачу холодної води на вводі в селище до санітарного мінімуму до повного погашення заборгованості", - прокоментували у водоканалі.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: