"Біндери на Донбасі вбивають одне одного". Матеріали щодо скандальної криворізької продавчині - в СБУ. Відео

ПОДІЯ
15.09.20 - 11:21

Відеозапис "палкої промови" продавчині з крамниці у Тернівському районі, яка заявила україномовному покупцю, що "українці - вбивці і бІндери і на Донбасі самі вбивають одне одного", стало вірусним і стрімко набуло розголосу в ЗМІ.

Упродовж своєї скандальної промови жінка наполегливо намагалася виштовхати з магазину покупця.

 

У пресслужбі Криворізького відділу поліції підтвердили, що стосовно цього інциденту зареєстрували заяву від криворізького активіста Володимира Пінчука. Матеріали направили до СБУ для оцінки правової кваліфікації цієї справи.

 

Крім того, до правохоронних органів звернулися дружини і матері загиблих криворізьких воїнів, які того ж дня, 11 вересня, викликали до магазину поліцейських. Рідні полеглих криворізьких захисників приїхали до шанувальниці й пропагандистки "руського миру", щоб подивитись їй в очі.

 

Нагадаємо, мережею швидко поширилось відео, в якому продавчиня крамниці на вулиці Вартаняна запекло доводила покупцеві, що "Кривий Ріг - це російська земля, бІндери на Донбасі вбивають самі себе, там триває "громадянська війна", а українські воїни займаються розбоєм. Це їй нібито підтвердили численні родичі у Маріуполі та Донецьку, які бачили все на власні очі. Натомість російських військових в зоні ООС немає, а 14 тисяч українців загинули, бо "убивали невинних людей". Сама ж вона виступає за дружбу і мир із Росією.

 

Відео - нижче

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: