БК «Кривбас» двічі переграв СК «Прометей-2» у Вищій лізі з баскетболу

СПОРТ
25.01.21 - 10:18

23 та 24 січня у Кривому Розі відбулися матчі чергового туру Вищої ліги з баскетболу. На паркеті зійшлися криворізький «Кривбас» та «Прометей-2» з Кам’янського. Наша команда перемогла двічі, - повідомляє пресслужба БК «Кривбас».

У першій зустрічі криворіжці повністю переграли своїх суперників. «Кривбас» переміг у кожній чверті (23:15, 16:12, 28:18, 29:13).

Загальний рахунок – 96:58.

Найбільше очок за гру з нашої команди заробили Владислав Фролов (25) і Максим Нікітін (17).

У наступній грі гості виглядали більше впевнено та виграли дві десятихвилинки (21:25 і 19:34), але підопічним Сергія Корабльова вдалося за дві чверті закинути м’ячів на 60 балів (30:10 і 30:11) і не дозволити суперникам переломити хід зустрічі.

Загальний рахунок – 100:80.

З «Кривбасу» найрезультативнішими стали Владислав Фролов (28), Микита Найко (16) та Артем Водолазський (16).