БК «Кривбас» розгромив «Новомосковськ» у 4-му турі Вищої ліги

02.11.20 - 10:28

Вихідними у Кривому Розі відбулися матчі 4-го туру Вищої ліги з баскетболу. На паркеті змагалися «Кривбас» та «Новомосковськ». Наші баскетболісти двічі розгромили суперників, - повідомляє пресслужба криворізького клубу.

У першій грі зі старту криворіжці демонстрували домінування. Наші спортсмени перемогли у трьох стартових чвертях (29:15, 26:10, 26:11).

А в останній десятихвилинці гості виглядали трохи краще та зіграли унічию. Фінальний рахунок поєдинку – 103:58.

З «Кривбасу» більше очок заробили форвард Артем Водолазський (23) та захисник Назарій Кісільчук (22).

Друга гра була більш результативною. І господарі, і гості закинули безліч м’ячів.

Підопічні Сергія Корабльова перемогли в усіх чвертях (36:18, 30:29, 28:19, 29:10). У другій десятихвилинці у команд був лише 1 бал різниці.

Зрештою, криворіжці перемогли з рахунком 123:76.

З нашої команди форвард Владислав Фролов заробив 27 очок, а захисник Назарій Кісільчук – 20.