БК “Кривбас” виборов бронзу XXX Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Дивізіону “Б” (Вища ліга)

26.05.21 - 16:06

Криворізький БК «Кривбас» переміг команду «Старий Луцьк» у третьому матчі поспіль і виборов бронзові нагороди чемпіонату України Вищої ліги, - повідомляє пресслужба клубу.

Гості змогли заволодіти гандикапом у 6 очок вже в першій чверті. Вдалося це за рахунок кращої реалізації – 8/16 (1 триочковий) проти 6/18 (1 триочковий). І хоча господарі змогли налаштувати свій приціл у другій 10-хвилинці, у криворіжців він гіршим не став – 22 набраних очки на 22. Таким чином, «Кривбас» зберіг свою шестиочкову перевагу перед другою половиною.

Після відпочинку «Старий Луцьк» почав справжнє бомбардування. За третю чверть господарі кинули 22 рази, з яких реалізували 7. Проте цього вистачило, аби скоротити відставання до двох балів, адже гості відзначилися 5 влучаннями. Та в завершальній частині «Кривбас» повернув гру в свої руки, попри те, що повністю програв боротьбу під щитами – 39 (11 в нападі) підбирань проти 52 (25 в нападі). В командній грі (19 передач на 13) і в реалізації вони були сильнішими. Як підсумок, перемога «Кривбасу» – 77:68.

Варто відзначити Нікітіна, який став найрезультативнішим гравцем поєдинку – 23 очки та 7 підбирань, а також Буца, в якого дабл-дабл – 12 очок та 10 підбирань.

Крім командного результату, наш баскетболіст Михайло Горобченко став найкращим захисником XXX Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Дивізіону “Б” (Вища ліга) сезону 2020/2021 рр.