БК «Кривбас» зіграв з «МБК-2 -Ніко» у другому турі Вищої ліги

СПОРТ
19.10.20 - 12:34

17 і 18 жовтня у Кривому Розі відбулися матчі другого туру групи 1 Вищої ліги з баскетболу. На паркеті змагалися криворізький «Кривбас» та «МБК-2-Ніко-СДЮСШОР-4» з Миколаєва. Команди обмінялися перемогами, - повідомляють на сайті БК «Кривбас».

Першу зустріч протистояння криворізькі баскетболісти відіграли краще. Загальний рахунок – 100:80. У першій чверті «Кривбас» переміг з рахунком 28:20.

У другій десятихвилинці наші спортсмени впустили перевагу та програли (22:33). Третю чверть підопічні Сергія Корабльова провели трохи краще та перемогли з рахунком 34:14.

В останньому відрізку поєдинку гра була рівною і закінчилась із незначною перевагою гравців з Кривого Рогу (16:14). З «Кривбасу» більше за всіх закинув м’ячів і заробив 22 бали Артем Водолазський.

У другій зустрічі гра була на рівних. Першу чверть наші баскетболісти програли (24:26). Наступні три закінчилися з такими рахунками: 21:22, 22:14, 14:21.

Із нашої команди більше очок заробив Михайло Горобченко – 21.

Наразі «Кривбас» посідає 1 місце в групі 1 Вищої ліги (3 перемоги і 1 поразка). В активі криворіжців - 7 очок.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»