Божевільні конкурси й дикі танці на галявині. У Кривому Розі відбудеться ВелоГелловін

АНОНС
07.10.19 - 10:36

Феєричне закриття велосезону відбудеться 19 жовтня біля «Сонячної Галереї», - повідомляє Ukrainian Bike Family на сторінці у соцмережі.

«З 2012-го року ми закриваємо сезон активного катання на велосипеді заходом Геллорайд (ВелоГелловін), яке складається з дикого й веселого велопробігу у костюмах і гримі вулицями міста, а по закінченні пробігу на вас всіх чекатиме тематично прикрашена галявина з факельним освітленням в одному з таємних місць Кривого Рогу», - анонсують організатори.

 

За словами ініціаторів, будуть божевільні конкурси, дикі танці, відривна музика, багато містики і страху. Все це - на таємничій галявині. На старті заходу на охочих будуть чекати гримери й художники, для того щоб накласти обраний грим. А для найшвидших і відчайдушніших на старті підготують конкурси та змагання на велотематику. Також буде конкурс на найкращий костюм і прикрашений байк.

 

12.00 – початок роботи художників з нанесення гриму;
13.00 - 13:20 - реєстрація на змагання;
13.45 - старт змагання;
15.00 - нагородження переможців;
16.30 - старт велопробігу.

 

«Приїзди, райдере! Буде страшно! Страшно весело! І пам’ятай, велосипедисте, сезон не закінчується ніколи!» - підкреслюють у Ukrainian Bike Family.

 

Фото зі сторінки Ukrainian Bike Family у соцмережі.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: