Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула

ВАЖЛИВО
09.05.22 - 9:44

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула за підсумками минулого тижня.

ГОЛОВНЕ:

 

  • Ситуація у Кривому Розі та Криворізькому районі залишається стабільною та повністю контролюється ЗСУ та Військовою адміністрацією. Завдяки мужності та героїзму наших військових, вигнані з території Дніпропетровщини сили ворога успішно стримують на лінії зіткнень у Херсонській області. Лінія фронту на південному напрямі становить 100 км та її перші рубежі - у 50 км від Кривого Рогу.

 

  • Наші військові не лише успішно тримають оборону, а й проводять превентивні операції, щоб не дати ворогові здійснювати плани наступу. Окупанти зазнають значних втрат у живій силі та військовій техніці, у тому числі БпЛА.

 

  • Весь тиждень ворог продовжує варварські обстріли із систем залпового вогню та ствольної артилерії мирних населених пунктів уздовж усієї лінії фронту. Зафіксовано використання ворогом армійської авіації. На жаль, протягом тижня є вбиті та поранені серед мирних жителів.

 

  • Ведеться розмінування територій. Загалом знешкоджено близько 1200 боєприпасів лише на території Криворізького району. Але, на жаль, трапляються нещасні випадки у різних районах області. У Синельниківському районі 12-річний хлопчик знайшов боєприпас та приніс його додому. снаряд вибухнув, хлопчик загинув. Це вже 6-й трагічний випадок у нашій області через необережне поводження з боєприпасами. Будьте дуже обережні! Не беріть підозрілих предметів у руки! Відразу викликайте 101 та 102. Навчіть цьому своїх дітей! між населеними пунктами на території району переміщайтеся тільки основними дорогами загального користування!

 

  •  Продовжуємо роботу щодо посилення оборони міста як на далеких, так і на ближніх периметрах. При тісній взаємодії з військовими будуємо все – від окопів та бліндажів, до ВОПів та укріпрайонів. докладної інформації говорити не можна, але це стогін споруд.

 

  • Військова адміністрація міста, хоча за законом це не входить до її функцій, продовжує допомогу у забезпеченні військових. Проводимо закупівлі та доставляємо все необхідне. На сьогодні всі наші воїни на 100% забезпечені бронежилетами. південний напрямок, найнебезпечніший, на 100% забезпечений касками. Забезпечуємо спокійніші Тернівський та Кіровоградський напрямки. Вдалося доставити в місто (оплачено давно, але були складнощі з доставкою з-за кордону) ще одну партію касок – 1000 одиниць. також закуповуємо та передаємо в частині автотехніку, спецобладнання, засоби зв'язку та інше. На сьогодні всі частини нашого регіону серйозно посилені, бойовий дух високий і всі ми готові до будь-якого розвитку подій.

 

  • Спроби ворога вести підривну діяльність зсередини успішно припиняються Службою безпеки України. У місті проводяться контрдиверсійні заходи. На території міста було нейтралізовано кілька ворожих агентів. Вони заарештовані та дають свідчення.

 

  • Забезпечено стабільну роботу всієї міської інфраструктури. Попри паливну кризу в країні, всі критично важливі служби – «швидкі», пожежники, правоохоронці, військові – забезпечені пальним. Міський комунальний транспорт працює стабільно. дякую всім землякам за нашу спільну роботу, спокій та витримку!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: