Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула на вечір 20 травня

ВАЖЛИВО
20.05.22 - 21:32

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула про ситуацію на вечір 20 травня.

ГОЛОВНЕ: 

 

  • На нашому напрямку фронту ситуація залишається стабільно напруженою. У Кривому Розі та Криворізькому районі ситуація знаходиться під повним контролем Збройних сил України та Військової адміністрації.

 

  • Завдяки вмілим діям наших військових ворог не може просунутися вперед, але продовжує обстріл по всій лінії зіткнення. Вторинними наслідками таких обстрілів є боєприпаси, що не розірвалися, які можуть здетонувати потім у будь-який момент. Тільки за сьогодні знешкоджено 75 касетних боєприпасів від «Торнадо-С» та 17 повних ракет від «Ураганів». Також, за даними Генштабу ЗСУ, з метою перешкоджання наступу наших підрозділів орки замінували міст через річку Інгулець у районі села Давидів Брід.

 

  • У місті вже перебуває понад 42 тисячі тільки офіційно зареєстрованих переселенців. Реально ця цифра більша, тому що багато хто перебуває у родичів або знайомих, інші не відразу реєструються. Тобто нових криворіжців у нас майже 60 тисяч. Фактично, як населення всього Інгулецького району чи майже як Металургійного. Тобто, 10% мешканців міста - це вимушені переселенці.

 

  • Місто живе та працює. Забезпечено роботу всієї інфраструктури. Також місто готується до проходження наступного опалювального сезону. Вже зараз йдуть роботи з капітальних та поточних ремонтів, у тому числі 22-х котелень. Проводить ремонтні роботи і Міськводоканал. Роблять це наші комунальники за непростих умов, багато техніки зараз працює на будівництві оборонних споруд.

 

  •  Попереду вихідні. У кого є така нагода, бажаю добре відпочити. Але переконливо прошу дотримуватися правил воєнного стану, комендантської години та світломаскування.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: