Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула на вечір 21 травня

ВАЖЛИВО
21.05.22 - 21:00

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул – про ситуацію на Криворіжжі станом на вечір 21 травня.

ГОЛОВНЕ:

 

- Ситуація у нашому напрямку залишається стабільно напруженою, але перебуває під повним контролем Збройних Сил України та Військової адміністрації.

 

- Сьогодні протягом дня орки продовжували обстріл по всій лінії зіткнення. Були обстріли в районі Нововоронцовської, Високопільської, Кочубеївської та Апостолівської громад. Ворог продовжує масово використовувати заборонені Женевською конвенцією касетні боєприпаси «Градів», «Торнадо» та «Смерчів».

 

- З початку війни наші піротехніки та сапери вже ліквідували понад 1500 цих варварських боєприпасів. Вони можуть вибухнути, вже перебуваючи на землі або ж через добу, а деякі можуть протягом тижня або місяця. Якісь вибухають від зміни температури, якісь реагують на рух.

 

- Сьогодні у селі Мала Костромка мирний житель зібрав 7 таких касет, приніс до себе додому, почав їх розбирати, і вони вибухнули. Літня людина доставлена ​​до лікарні в дуже тяжкому стані. Тому, якщо ви бачите якісь підозрілі предмети, то будь ласка, не підходьте до них та не беріть до рук. Телефонуйте 101 та 102 – поліція та ДСНС знають, що з ними робити. Це дуже небезпечна річ. Вже шестеро людей загинули.

 

- Місто живе та працює, вся інфраструктура функціонує. У складних умовах воєнного стану ми займаємось і цілком мирними питаннями. Зокрема, готуємося до проведення ЗНО. Це дуже важливо для подальшого вступу випускників до вишів. Підсумкове тестування цьогоріч проводитимуть з 18 липня по 10 серпня, у формі мультипредметного комп'ютерного тесту, одразу з трьох предметів. Ми готуємо пункти тестування: щоб там був і високошвидкісний інтернет, і укриття на випадок ​​повітряної тривоги. Ми зробимо все, щоб молодь могла вступити до наших навчальних закладів та отримати знання, які допоможуть відновити та розвинути Україну після нашої Перемоги.

Зберігаємо витримку та спокій, дотримуємося всіх правил військового стану. Віримо у наші Збройні Сили та в нашу Перемогу!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: