"Буде у її дитини незабутній випускний": скандал у криворізькій школі переріс у погрози

РЕЗОНАНС
25.02.21 - 13:33

Скандал у батьківському Viber-чаті Криворізької школи №1 набирає обертів, перерісши у погрози, образи і булінг. Коли батьки дізналися, що їх ганебне листування злили у мережу, вони почали погрожувати матері помститись її дитині. 

Як ми писали, серед батьків старшокласників Криворізької школи №1 виник конфлікт - у листуванні в батьківському чаті в Viber вони пересварилися через гроші, які мали збирати для святкового подарунку учительці. Батьки 11-класників оголосили збір грошей для подарунку педагогу на день народження і 8 березня. Серед презентів, зокрема, мав бути й телевізор. Але, за традицією, не всі батьки підтримали цю ініціативу, посилаючись на своє скрутне матеріальне становище. 

 

Тоді мати одного з учнів назвала незгодних здавати гроші "малоімущими", "свинями" й "баранами", з якими її "дитина не буде сидіти за одним столом". Жінка дозволила собі прикрі образи і заявила про  зневажливе ставлення до незаможних людей. Її підтримали й інші батьки.

 

Коли ж скрини скандального спілкування опублікували в мережах, почалося відверте цькування й погрози людині, яка оприлюднила це листування. 

 

"Випускний у її дитини буде незабутнім", "Тварюка, чим тобі не вгодив класний керівник?", "Переведи своє гниденя до іншої школи!" - не на жарт розійшлися активні учасниці чату.

 

Як нам стало відомо, у конфлікт уже втрутились освітяни міського департаменту освіти і науки. Сподіваємось, не залишаться осторонь і правоохоронці.

 

Тим часом, педагогічна спільнота Криворізької загальноосвітньої школи №1 розмістила відкрите звернення до батьківської громадськості.

 

"У зв’язку з розміщенням у соціальних мережах інформації (скриншотів переписки батьків учнів), хочемо офіційно заявити, що ніяких зборів коштів у закладі не проводиться, згідно з наказом. Більш того, протягом декількох років проводиться систематична робота з учнями та їх батьками з профілактики конфліктних ситуацій, булінгу (цькування). Інформація щодо цього питання розміщена на шкільному сайті у відкритому доступі. Про результативність такої роботи свідчить відсутність фактів булінгу серед учасників освітнього процесу. Прикро, що дехто з батьків може дозволити собі розділяти дітей на «малоімущих» і «забезпечених». На кожному рівні засвідчуємо, що з любов’ю та повагою ставимося до кожної родини, створюємо комфортні умови для навчання учнів.

Заклад багато років працює у рамках «Школи-родини», де всі питання вирішують гуртом, завжди дослухаємось до зауважень, виправляємо їх. У навчальному закладі діти не тільки навчаються, це місце, де вони спілкуються, діляться своїми думками не тільки з однолітками, а і з учителями також. Боляче, що декілька людей можуть звести нанівець роботу педагогічного колективу такими висловлюваннями у групах, роблячи «скриншоти» і принижуючи гідність інших дітей. Жодне батьківське звернення ніколи не залишалось поза увагою. У дітях виховуємо гідність, милосердя, шанобливе ставлення до своєї родини, країни. І це – наше життя: бурхливе, напружене, насичене, але сповнене любові. БОЛЯЧЕ, БАТЬКИ! Ми виховуємо наших дітей, враховуючи поняття ґендерної рівності. Давайте долати труднощі разом, не відвертайтеся, адже тільки разом ми можемо бути сильними, не заплямованими брудом! Давайте пам’ятати, що чужих дітей не буває! Життя складне, але разом можемо зробити його красивим для себе і наших дітей! З великою повагою до батьківської спільноти педагогічний колектив КЗШ №1".

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»