Булінг - покараний! У Чернігові суд виніс вирок п'ятьом дівчатам, які побили однокласницю

КРИМІНАЛ
26.02.21 - 11:55

У Чернігові засудили п’ятьох місцевих дівчат за систематичне цькування й знущання над однокласницею. 

Починаючи з березня 2017 року, одна студентка і четверо неповнолітніх дівчат періодично принижували і били своїх одноліток. Особливо жорстоко дівчата знущалися зі школярки Поліни Малоштан.

 

Чотири роки тому цей скандал прогримів на всю Україну – у центрі міста декілька школярок та студентка педагогічного вишу жорстоко побили дівчину. Поліну били ногами по обличчю та принижували. Дівчина потрапила в лікарню.

 

Декілька десятків підлітків знімали це побиття на відео. Проти нападниць відкрили кримінальне провадження. Справа потрапила до суду.

 

Суд повно та всебічно оцінив надані стороною обвинувачення докази та призначив покарання двом дівчатам у вигляді 3 років позбавлення волі (з іспитовим строком 2 роки), ще трьом – у вигляді 2 років позбавлення волі (з іспитовим строком 1 рік).

 

Дівчат засудили "за грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України), - повідомляє Чернігівська місцева прокуратура.

 

Як ми писали, у Кривому Розі днями прогримів резонансний скандал навколо батьківського листування у чаті. Одна з мам назвала батьків, які відмовились здавати гроші на подарунок учительці, "малоімущими свинями" і погрожувала влаштувати цим батькам і їхній дитині "незабутній випускний". 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: