"Це був 80-й рівень жіночності". Криворізька суперзірка Олена Кравець вразила суддів модерном

КУЛЬТУРА
03.09.19 - 11:52

Під щасливим номером 13 виступає на паркеті популярного шоу "Танці з зірками" наша землячка, суперзірка 95-го кварталу, криворожанка Олена Кравець.

Ведучі шоу розповіли, що Олена до останнього вагалася щодо своєї участі, посилаючись на щільний графік зйомок, але врешті вирішила, що зможе!

 

"Якщо Зеленський зміг, то чому я не зможу?", - представляючи Олену, іронізує Юрій Горбунов.

 

"Володимир був душею "Кварталу", без нього усе змінилося, але він все одно залишається душею", - ділиться емоціями криворожанка.

 

В елегантних зелених костюмах Олена Кравець та її партнер Макс Леонов виконали модерн під вірші Віри Полозкової "Давай буде так".

 

"Віра Полозкова...Я просто обожнюю її лірику, вона змінила моє життя, у мене повзуть мурашки від її віршів", - зізналася Олена на камеру.

 

"Ви дуже ніжна й чуттєва, маєте всі шанси на перемогу. Це шоу – ваша реальна можливість позбавитись коси. Танець був ніби сповіддю, це було "Браво". Ви - нова легенда нашого шоу", - захоплено оцінила виступ суддя шоу Катерина Кухар.

 

"Уперше бачу стільки зеленого в одному номері, вам личить цей колір, цей стиль і танець як такий. Щодо техніки - попрацювати треба над точністю й прудкістю. Але це був 80-й рівень жіночності", - резюмував Влад Яма.

 

Відео виступу - нижче.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: