Чекай попри все. В Одесі жінка знайшла свою маму, яку 21 рік вважали зниклою безвісти

СОЦІУМ
17.09.21 - 15:08

В Одесі днями трапилася історія, гідна стати сюжетом голлівудського фільму. Жінка знайшла свою маму, яку 21 рік вважали зниклою безвісти. Їхня зустріч нікого не залишила байдужими.

Понад 20 років Тетяна Присяжна провела на вулиці, їй доводилося жебракувати та працювати на ромів. Усе це сталося через нещасний випадок у далекому 2000 році. Одного разу її побили та пограбували в переході, пані Тетяна втратила пам'ять і не могла згадати, де її будинок.

 

З дому пані Тетяна пішла сама. На такий крок її підштовхнула сімейна сварка. Син, один із п'ятьох дітей жінки, отримав важкий опік руки. Лікарі наполягали на ампутації, але Тетяна вирішила, що зможе зберегти руку сина за всяку ціну. Для цього жінка продала все, залишившись без копійки. Руку синові вдалося врятувати. За деякий час після цього стався скандал, який змусив жінку піти з дому, - син образив матір.

 

"І в мені цей біль накопичився, я сказала: так я ж заради тебе залишилася в одних рваних трусах, заради тебе! І я пішла. Внікуди пішла. Від болю та образи пішла", – згадала Тетяна Василівна.

 

Аби хоч якось себе прогодувати, жінка працювала на ромів. Одного разу втекла від них, але у переході її жорстоко побили, а накопичені гроші відібрали. Через травму пані Тетяна втратила пам'ять і вже не змогла повернутися додому.

 

Донька знайшла маму, що вважалася зниклою безвісти 21 рік

 

Останні роки Тетяна Василівна жила у будинку для безпритульних людей літнього віку. Туди її забрали з вулиці й намагалися відновити її пам'ять. Згодом вона пригадала стару адресу. Виявилося, що там живе одна з її дочок, Яна. Вона була шокована новиною про те, що мама жива. Але в лічені дні зібралася і приїхала, щоб забрати матір.

 

Яна зізналася, що всі ці роки шукала маму і не вірила в її смерть. Одразу ж після зникнення мами, донька почала шукати її. Вона носила заяви у поліцію, писали у лікарні й дзвонила у морги. Все було марно. На щастя, ця історія завершилася хеппі-ендом. Зустріч двох найрідніших людей була надзвичайно зворушливою. Тепер Яна каже, що забере маму додому, щоб надолужити втрачене за ці роки.

 

Джерело - 24 канал.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: