Четверта перемога поспіль. ФК "Кривбас" переміг кременчуцьких гостей з рахунком 4:1

СПОРТ
15.08.21 - 13:14

У 4 турі нового сезону Першої ліги криворізький «Кривбас» зустрічався у рідних стінах із кременчуцьким «Кременем», із яким грав у літнє міжсезоння, й тут же був сильніший – 3:0, – повідомляє пресслужба клубу.

Гості стартували з перемоги й двох поразок й перед грою займали 11 сходинку. Криворіжці, у свою чергу, йшли без втрат.

Господарі традиційно розпочали поєдинок потужно, й зуміли забити швидкий гол на дев'ятій хвилині.

Перший тайм завершувався під акомпанемент атак нашої команди, але ще раз засмутити «Кремінь» до перерви не вдалося. А от одразу після короткого відпочинку перевага «Кривбасу» таки була втілена у ще одне взяття воріт.

Фінал залишиився за господарями поля: Хобленко з гострого кута пробив дуже потужно, й Мирний не зміг врятувати свою команду – 4:1.

Зазначають, що «Кривбас» перемагає вчетверте поспіль на старті сезону.