Чому телевізори досі популярні: 5 відповідей на поширені запитання

РЕКЛАМА
18.05.22 - 11:51

Як тільки інтернет став доступним для широкого загалу, експерти почали говорити про занепад «епохи телевізорів». Ще на початку 2000-х вони стверджували, що зовсім скоро ТВ-приймачі зникнуть із помешкань користувачів, а на зміну прийдуть ноутбуки та стаціонарні комп’ютери.

Здавалося б, теорія цілком логічна, адже зручно дивитися цікавий контент вибірково, не орієнтуючись на програму телепередач. Однак, попри всі «вангування», телевізори й досі користуються неабиякою популярністю. Ба більше, попит на пристрої постійно зростає. Спробуємо з’ясувати, чим зумовлена така закономірність. 

 

Звичка — друга натура

Дивно заперечувати, що всі ми звикли до телевізорів. Нам важко уявити оселю без телевізора в спальні, вітальні чи хоча б кухні. Пристрій не лише розважає, а й виконує декоративну функцію. Це повноцінний предмет інтер’єру, який ніколи не виходить з моди. 

 

Використовувати телевізор для перегляду контенту «фоном» дуже зручно. Щоб подивитися щось на комп’ютері, потрібно зробити такі дії:

  • підійти до ПК і ввімкнути його,
  • відкрити браузер і знайти відео для перегляду,
  • налаштувати звук та параметри зображення.

 

Одночасно займатися хатніми справами та шукати цікавий відеоролик на комп’ютері не вийде. Натомість телевізор дозволяє не відриватися на згадані вище маніпуляції, адже для дистанційної зміни налаштувань та перемикання каналів є ергономічний пульт. 

 

Незабутні враження від перегляду

Ноутбукам та настільним комп’ютерам важко конкурувати з домашніми кінотеатрами. В комплексі з сучасною апаратурою для відтворення аудіо телевізори створюють ідеальні умови для перегляду класики та новинок світового кінематографа. 

 

Переваги телеків очевидні: 

  1. можна обрати модель з гігантською діагоналлю і насолоджуватися картинкою майже як у кінозалі,
  2. висока роздільна здатність гарантує ефект стовідсоткового занурення у події на екрані,
  3. під час кіносеансів очі не перевантажуються.

 

Широкі можливості експлуатації

Для телевізора кухня — безпечне місце, а для лаптопа — зона підвищеного ризику. Завжди присутній ризик випадково намочити або штовхнути портативний ПК, якщо він опиниться «під рукою». Телевізору це не загрожує, адже його можна повісити на стіну за допомогою кронштейна. 

Існують навіть такі телевізори, які дозволено використовувати надворі. Вони не бояться підвищеної вологості повітря і мають якісний захист від пилу та бруду.

 

Відчутна вигода

Хороший комп’ютер коштує недешево, тому купувати його виключно для перегляду мультимедіа невигідно. Користувачі, які прагнуть зекономити, надають перевагу бюджетним телевізорам. Моделі без підтримки Smart TV та інноваційних «фішок» коштують приблизно як недорогий смартфон. 

 

Те, що треба для великої компанії

Телевізор робить домашній відпочинок ще цікавішим. Його можна використовувати для бінджовтчингу, проходження популярних ігор чи перегляду спортивних трансляцій.

 

Це цікаво: бінджвотчингом називають «запійний», тобто безперервний перегляд серіалів або шоу. 

Перед екраном можна розставити стільці, пуфи або навіть крісла-мішки для великої кількості людей. 

 

Замість висновків

Виходить, телевізор незамінний. Відмовлятися від нього наразі не збираються навіть ті люди, які не належать до цільової аудиторії популярних телеканалів. 

Попри деяку схожість функцій і призначення, не можна вважати комп’ютер альтернативою телевізору. Ці два девайси чудово співіснують, виконуючи кожен свої завдання. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: