Чому варто встановити жалюзі день-ніч?

РЕКЛАМА
19.11.21 - 14:23

Декоративність у поєднанні з функціональністю дозволяє ролетам день-ніч успішно замінювати традиційні штори і більш сучасні жалюзі.

Що це таке і як вони працюють

 

Ролети день-ніч - це оригінальні сонцезахисні системи, що складаються зі смуг, які чергуються. Вони виготовлені з матеріалів з різними властивостями. Завдяки використанню затемненої тканини та прозорих смуг, вони ідеальні як вдень, так і вночі. При поперемінному розташуванні, вони дозволяють регулювати ступінь затемнення у приміщенні. Залежно від потреб, ви можете вільно керувати полотном за допомогою ланцюга. Під час нахльосту смуг, світло не блокується, і кімната підсвічується. Однак у разі чергування смуг, штора не пропускає сонячне проміння, забезпечуючи хороші умови для сну навіть опівдні.

 

Крім регулювання положення полотна, можна вибрати висоту жалюзі. Також їх можна вільно тягнути вгору і вниз. Завдяки цьому вікно повністю відкривається або затемнюється на 100%.

 

u_-VzEYIctNAm2KEdo16DpP1-PMsf6Y-oDhoIaHe1fpwtVApLZPJ8ay8t2ruhdd9I02Dzhk365JThmspXdqZuiwr1n-Q854TUOXmG9WysBK6rf6sdOkXX3EmlBfDqy2VXvpDAg_W

 

Які бувають жалюзі день-ніч

 

При виборі ролетів на вікна в Харкові, у вас є на вибір 3 типи: день-ніч, касетні або на отвір. Кожен з них відрізняється своїми характеристиками та перевагами.

Вільно висячі рулонні штори - найпростіше і найдешевше рішення. І тут вал ролета повністю відкритий. Ці конструкції рекомендують для великих вікон, які кріпляться до стіни або стелі.

 

Другий вигляд – рулонні штори в касеті – відрізняється сучасним мінімалістичним дизайном. Вони оснащені спеціальним коробом, у який закочується матеріал. Додатковою перевагою цього рішення є найкраще зчеплення тканини з шибкою завдяки використанню направляючих з боків. Рулонні штори в касеті ідеально підходять для похилих вікон та інтер'єрів, наприклад спальні, де ви хочете краще затемнити кімнату.

 

Ролети день-ніч на отвір - варіант для великого скління. Вони ідеально підходять для великих розмірів, наприклад, вітрин та дуже ефектного скління у вітальні. Монтаж таких жалюзі можливий як до стіни, так і до стелі за допомогою спеціальних металевих кронштейнів. Ці вироби замовляють за розміром. Їхня максимальна ширина становить 2,60 м, а довжина - 2,5 м. Конструкція оснащена механізмом самогальмування, який дозволяє легко керувати полотном.

 

Як обрати колір тканини

Крім безлічі переваг, пов'язаних з функціональністю та простотою складання, ролети день-ніч набули популярності завдяки своєму естетичному вигляду. Широка кольорова гама ролет дозволяє легко підібрати матеріал, що відповідає стилю та функціональності інтер'єру. Ви можете вибрати з палітри світлих відтінків білого, бежевого, світло-сірого та пастельних тонів, які ідеально підходять для невеликих приміщень. Завдяки яскравим кольорам ролет можна візуально збільшити весь інтер'єр і додати йому простору. А якщо ви хочете виділити вікно, то можете досягти цього за допомогою яскравих кольорів, які привернуть увагу кожного гостя.

 

70mqMl6PRB_Gv_0Su6WjtNZV-cHtf-xgX36RELMiQccQ65H955vnRUCVKncUBN34P_x0Oh1BXngHMOXtCXFUKdvJdSeSbL1Qv8N5pFweqeAlKAz6DvHGHltYMq-ukA7K8sCg1aWQ

 

Як мити жалюзі

Часто постає питання: як правильно чистити ролети? У цьому нічого складного. Ключовим моментом є регулярність, щоб запобігти утворенню великої кількості бруду. Важливо уникати агресивних миючих засобів, які можуть негативно вплинути на тканину. Починайте чищення жалюзі, видаляючи пил, бажано за допомогою пилососа, налаштованого на мінімальну потужність всмоктування, щоб не пошкодити матеріал. Для регулярного чищення ви також можете використовувати щітку для пилу або ганчірку. У разі видимих ​​забруднень можна використовувати вологу тканину з м'яким миючим засобом.

 

Ролети день-ніч - це ідеальна конструкція від сонця, яка забезпечує захист у спекотні дні та гарантує відчуття усамітнення. Вони поєднують у собі функції ролет та жалюзі, що ще більше полегшує контроль кількості світла, який потрапляє в інтер'єр.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: