Чотири роки сутолоки: слухання у справі спаленої криворізької дівчинки Аміни перенесли

КРИМІНАЛ
29.04.21 - 14:43

Майже чотири роки триває судовий процес у резонансній справі спаленої 6-річної дівчинки Аміни Менго. Сьогодні у Дзержинському райсуді розгляд вкотре перенесли.

Цього разу на слухання не з'явилися потерпіла - бабуся дівчинки Елла Менго, а також адвокатеса обвинувачуваних Оксана Рагозіна, яка зараз перебуває у відпустці.

 

Крім того, підставою для відкладення слухання стало клопотання Олексія Горіна - нового захисника підозрюваної.

 

Олексій Горін заявив, що не встиг ретельно ознайомитися з матеріалами кримінального провадження та потребує більше часу, ніж йому надали від минулого засідання 21 квітня.

 

Нагадаємо, про зникнення 6-річної Аміни у Кривому Розі стало відомо у червні 2017 року. Прийомні батьки, які виховували дівчинку, заявили правоохоронцям, що вона нібито вийшла з машини на залізничному вокзалі та назад не повернулась. Дитину намарне шукали поліція й волонтери. А згодом криворіжців вразила шокуюча новина - тіло дівчинки нібито розчленували й спалили в духовці її прийомні батьки, а обвуглені рештки в пакеті затопили у водоймі. Влітку 2017-го правоохоронці офіційно підтвердили, що знайдені в річці рештки належать розшукуваній дівчинці. У нарузі над тілом прийомної дочки поліція підозрює прийомних батьків К.

 

Як ми писали, аж за 3 роки по загибелі, влітку 2020-го, рештки дитини поховали на одному з цвинтарів міста.

 

Судові засідання у цій справі тривають уже близько чотирьох років, але вина подружжя поки не доведена. Чоловіка й дружину звинувачують за ч. 3 ст. 297 (Наруга над тілом загиблого) ККУ, а також за ст. 383, 384 (Завідомо неправдиві показання) ККУ.

 

Наступне засідання відбудеться 13 травня.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: