То чи будуть виплати лікарняних, вагітним та породіллям? Скандал у Мінсоцполітики

КОМЕНТАР
21.11.19 - 9:48

Мінсоцполітики повідомляє, що поширена в медіа інформація про призупинення фінансування виплат, зокрема лікарняних, а також у зв’язку з вагітністю та пологами, не відповідає дійсності.

Нагадаємо, Фонд соціального страхування оголосив, що призупиняє перерахування коштів для виплат матеріального забезпечення застрахованим особам, бо призначені на це кошти вичерпалися.

 

Інформацію тут же поширили всі провідні ЗМІ.

 

"Станом на сьогодні, залишки на рахунку Фонду становлять 429.4 млн грн, що є достатнім для здійснення необхідних поточних виплат, - заявляють у Мінсоцполітики.

 

Більше того, надходження до Фонду соціального страхування України формуються щодня зі сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.

 

Проте минулого тижня Печерський суд міста Києва поновив на посаді колишнього керівника Фонду Євгена Баженкова.

І в четвер, зареєстрований державним реєстратором навіть без повного тексту рішення, в той самий день призупинив виплати.

 

Міністерство соціальної політики вважає цю ситуацію неприйнятною.

 

Міністерство соціальної політики уже звернулося до Міністерства юстиції із проханням скасувати дії державного реєстратора щодо запису в ЄДРПОУ Баженкова Є.В. як директора Виконавчої дирекції Фонду.

 

Міністерство соціальної політики розраховує на об’єктивне та справедливе рішення відповідних органів, які повинні встановити правомірність поновлення Євгена Баженкова.

 

Мінсоцполітики докладе усіх зусиль для якомога швидшого вирішення ситуації та ГАРАНТУЄ поновлення виплат.

 

Для цього ще Урядом було затверджено склад урядової сторони правління Фонду, щоб перевести його роботу в правове поле і уникнути подібних маніпуляцій".

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: