Чи повернулись судді? Криворожанка Ася Ярмолюк виступила у відборі «Голосу країни»

КУЛЬТУРА
22.02.21 - 9:37

Ася Ярмолюк, режисерка-постановниця Палацу культури «Інгулець», спробувала свої сили в 11-му сезоні шоу талантів «Голос країни».

Криворожанка виконала емоційну композицію Never enough, але, на жаль, цього разу їй не вдалось вразити суддів. Відбір всліпу дівчина не пройшла, та вона не засмучується.

 

Яся Ярмолюк не має музичної освіти, але це не заважає їй жити музикою та мріяти про сцену. Вона не втрачає віру в себе та планує надалі займатись вокалом і розвиватись саме у цьому напрямку.

 

"Моя маленька пригода на "Голосі країни". Так багато я давно не нервувала) Не знаю, чи захочу я ще брати участь у подібних проєктах, але можу точно сказати: що б не трапилося, ніколи не потрібно опускати руки! Я навіть вдячна, що судді не обрали мене, завдяки цьому я повернулася з проєкту іншою людиною, переосмисливши багато фундаментальних речей. Я дякую всім, хто вболівав за мене, підтримував. А також я дякую тим, хто в мене не вірить. Завдяки вам я стаю сильнішою. Я ж дівчина з Інгульця, а у нас тут не прийнято здаватися. Далі ще обов’язково буде", - прокоментувала свій досвід Ася.

 

Співоча криворожанка вже не перший раз підкорює шоу талантів в Україні. 

 

Як ми писали, у 2019 році на першому кастингу 10-го сезону популярного талант-шоу «Х-фактор» вона отримала 4 «так» від суддів проєкту та пройшла до тренувального табору.

 

Відео виступу з каналу "Голос країни" на Youtube – нижче.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: