Чим довше, тим краще? У Кривому Розі «слуги» намагаються затягнути підрахунок голосів

ТЕРМІНОВО
25.10.20 - 23:27

Схоже, що у Кривому Розі «слуги» навмисне затягуватимуть підрахунок голосів і псуватимуть бюлетені за Юрія Вілкула, щоб не дати чинному меру перемогти в першому турі.

Нагадаємо, згідно з даними екзит-полу, який проводив Громадський союз «Фонд Інноваційних Проектів», Ю.Вілкул набирає 51,8% голосів, а його найближчий суперник Дмитро Шевчик (від ПП «Слуга народу») значно відстає - 24,4% голосів.

 

Але за інформацією, що надходить з дільничних і районних виборчих комісій, членам виборчкомів від «Слуги народу» надходять вказівки максимально затягувати підрахунок голосів. Можливо, це пов'язано з їх небажанням визнавати об'єктивні результати виборів.

 

Це підтверджують і факти, які сталися в різних районах Кривого Рогу. Так, у Довгинцівському районі члени однієї з комісій від «Слуг народу» фактично заблокували її роботу.

В Інгулецькому районі спостерігачі змушені були викликати поліцію, зафіксувавши заповнення бюлетенів людьми на машинах з київськими номерами, що ймовірно належать «Метінвесту». Після цього машини зникли.

 

Вранці на в'їзді до Кривого Рогу зупинили автобуси, які їхали з боку Кропивницького. Молоді люди сказали, що вони з Мелітополя. Поліція не пустила їх у місто.

 

Також напередодні виборів журналістами був виявлений таємний штаб «Слуг народу» в якому, за інформацією журналістів, зберігалися тонни незаконної агітації, а за іншими даними - незаконні бюлетені.

 

На тепер, комісії намагаються продовжувати підрахунок голосів.

 

Згідно з даними екзит-полу, до міської ради Кривого Рогу проходять такі партії:

«Блок Вілкула Українська перспектива» - 36,6%;

Партія «Слуга народу» - 26,7%;

«Опозиційна платформа - За життя!» - 15,8%.

«Європейська солідарність» - 5,3%

«Батьківщина» - 5.1%

Решта партій, за попередньою інформацією, не подолали 5% бар'єр.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: