Цьогоріч зі шкіл Дніпропетровщини випустяться майже 18 тисяч одинадцятикласників​

ОСВІТА
19.05.22 - 13:57

Цьогоріч зі шкіл Дніпропетровщини випустяться майже 18 тисяч одинадцятикласників​. У пів сотні громад регіону діти навчатимуться до 31 травня, у 30 громадах – до 10 червня.

«Навчальний рік на Дніпропетровщині наближається до фінішу. Школярі пишуть підсумкові контрольні роботи, випускники готуються до мультипредметного тестування. Здобувати знання цьогоріч дітям довелося в непростих умовах воєнного стану. Дистанційно, з перервами на повітряну тривогу. Втім, попри все, навчальний процес тривав»,– сказав директор департаменту освіти та науки ДніпроОВА Олексій Полторацький. 

 

Дев'ять класів закінчують 30,8 тисячі школярів області. Вперше понад 35,7 тисячі учнів четвертих класів отримають документи про початкову освіту.

У Девладівській та Новолатівській громадах Криворізького району діти підуть на канікули 1 липня. Навчальний рік там подовжили рішенням шкільних педрад.

 

Загалом у школах Дніпропетровщини навчаються понад 305 тисяч учнів. З них понад 8 тисяч – переселенці. Навчальні заклади вже зараховують дітей до 1 класу. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»