А де служать кращі снайпери? Та, звісно, у 17-ій криворізькій танковій бригаді

ВІЙСЬКОВІ
14.06.21 - 13:21

Завершилися змагання на визначення кращої снайперської пари серед військових частин ОК «Схід». Переможцями стали снайпери 17-ї окремої танкової бригади. Влучних стрільців нагородили медалями, - повідомляє пресслужба 17-ї бригади.

Програма змагання була насиченою та цікавою. Змагання тривали три доби і, відповідно, було три етапи. На кожному етапі по чотири вправи.

 

Дощі створювали снайперам додаткові перешкоди - за таких умов на далекі дистанції незручно "працювати", проте хлопці впоралися на відмінно.

 

«Ми знаємо, що снайпери – це команда. Вони повинні вміти працювати в команді. І саме злагодженість снайперів показала, як вони можуть працювати. Були виставлені часові критерії, і це, мабуть, ускладнило виконання вправи. Попри все, потрібно постійно тренуватися та вдосконалювати свої навички», - прокоментував перебіг змагань офіцер підготовки снайперів ОК «Схід».

 

Пара, яка посіла перше місце, представлятиме ОК «Схід» на змаганнях на рівні командування Сухопутних військ.

 

«Там програма буде дещо відрізнятися від програми на рівні ОК «Схід». Вона більш складна, доведеться виконувати більше вправ. Я впевнений, що снайпери 17-ї окремої танкової бригади покажуть гарні результати», - підсумував офіцер підготовки снайперів ОК «Схід».

 

 

Фото пресслужби бригади.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: