День довкілля. Більше 9 тисяч криворіжців взяли участь у загальноміському суботнику

БЛАГОУСТРІЙ
17.04.21 - 12:05

17 квітня у Кривому Розі до Всеукраїнського дня довкілля пройшов загальноміський суботник. 

Жителі міста, студенти, працівники комунальних підприємств, установ та організацій, вийшли на прилеглі територїі, в парки та сквери, щоб навести лад.

 

 

Під час суботника містяни прибрали та облаштували 373 гектарів парків, скверів, алей та прибудинкових територій. Весняне прибирання проходило у всіх районах міста.

 

 

У парках та скверах висадили 284 дерев та 40 кущів. Вже цьогоріч навесні у парках «Північний», «Шахтарський», «Ювілейний», парку ім. Савицького, у сквері «Суха Балка» на перехресті вул. М. Шимановського та Чумацька, а також інших улюблених місцях дозвілля висадили більше двох тисяч нових насаджень: 300 листяних дерев (береза, липа, ясен, клен, церціс та інші породи), 50 хвойних дерев, 1850 хвойних та листяних чагарників, троянд в кількості.

 

 

Традиційно провели обрізку 30 дерев, видалили більше 2 тисяч порослих та старих дерев.

 

 

Криворіжці очистили більше 70 га газонів від опалого листя та сміття, пропололи майже 600 лунок навколо дерев та чагарників.

 

 

Під час суботника ліквідували 13 сміттєзвалищ, прибрали майже 67 км доріг та більше 15 км берегів річок очистили від сміття. 

 

До роботи залучили понад 10 одиниць техніки.

 

Мешканці, волонтери та студенти здійснили благоустрій 37 пам’ятних місць у всіх районах, навели лад на дитячих та спортивних майданчиках.

 

 

«Небайдужі містяни вийшли на вулиці та площі міста, на подвір’я біля своїх будинків, у сквери та парки. Вони прибирали сміття та листя, фарбували лавки, садили та обрізали дерева, розбивали квітники. Від імені міського голови Костянтина Павлова, хочу подякувати всім мешканцям, які взяли участь у цьому заході. Ми працюємо на результат, а наш результат - це гарне, упорядковане, комфортне та чисте місто!» - підкреслив Іван Карий, директор департаменту розвитку інфраструктури міста.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: