Для звернення до нотаріуса криворіжцям тепер не треба діставати довідку про місце проживання

ВАЖЛИВО
18.02.21 - 16:27

Найближчим часом жителям Кривого Рогу, які  звертатимуться до державних або приватних нотаріусів, не потрібно буде витрачати час для отримання довідки про реєстрацію місця проживання, - повідомляє управління преси та внутрішньої політики міськвиконкому.

У межах підписаного міським головою Костянтином Павловим Меморандуму з начальником Південно-Східного міжрегіонального управління Мінюсту та головою Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області, сторони домовились про оформлення певних документів для криворіжців за спрощеною процедурою. 

 

 

Нотаріуси державних нотаріальних контор та приватні нотаріуси Криворізького міського нотаріального округу зможуть отримувати інформацію про зареєстроване місце проживання громадян безпосередньо з Реєстру територіальної громади міста Кривого Рогу. 

 

 

«Це черговий крок до спрощення надання адмінпослуг для жителів міста. Ми прагнемо мінімізувати бюрократичні перешкоди і зробити так, щоб наші мешканці отримували  потрібні їм муніципальні та адміністративні послуги якісно, швидко та без паперової тяганини. Такий принцип роботи Центру «Віза», і ми впроваджуємо його в усі сфери життя. Зокрема, у нас успішно реалізуються  проєкти, за якими  криворіжці отримують послуги  одним пакетом. Їх у нас вже 9. Крім того, ми відкрили у кожному районі сучасні територіальні та  паспортні офіси центру «Віза», створюємо так звані «Прозорі офіси» для надання соціальних послуг. Працюємо задля комфорту та зручності криворіжців!», - підкреслив Костянтин Павлов.

 

 

«Дуже приємно приїздити до вашого міста, тому що у Кривому Розі не на папері проводиться робота з покращення адмінпослуг. У вас один із найкращих в Україні Центрів адміністративних послуг. Підписаний сьогодні меморандум дозволить ще більше спростити надання адмінпослуг, отримувати мешканцям більш об’єктивну, швидку та достовірну інформацію. І особливо приємно, що, як зазначив міський голова, для громадян ця послуга буде надаватися безкоштовно», - наголосив Іван Лєгостаєв, начальник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

 

 

Кривий Ріг – одне з перших міст України,  що запровадило електронний Реєстр територіальної громади. Якщо у 2018 році  було 60 ліцензованих користувачів,  то вже у 2021 році розширили технічні можливості та надали доступ до Реєстру управлінням праці соціального захисту  виконкомам райрад, міському департаменту соцполітики. Всього – 102 користувачам.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: