Дніпропетровськгаз Збут погрожує споживачам судами. Скільки боржників у Кривому Розі?

КОМУНАЛКА
16.06.21 - 10:58

У Дніпропетровськгаз Збуті закликали побутових споживачів природного газу розраховуватися за спожитий ресурс і не доводити справу до суду.

Загальна сума боргу в регіоні на сьогодні становить 483 млн грн.

 

До переліку злісних неплатників найчастіше потрапляють жителі великих міст. Наприклад, у Дніпрі на 1383 споживачів подано до суду, у Кривому Розі таких боржників 2700, у Кам’янському – 1199, у Нікополі – 543, у Новомосковську – 352, у Павлограді – 125. Через суд на користь ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» вже стягнено майже 9 млн грн.

 

У «Дніпропетровськгаз Збут» заявили: розуміють, що під час карантину фінансове становище деяких громадян погіршилося і вони не можуть вчасно розрахуватися за блакитне паливо. У таких випадках фахівці компанії пропонують клієнтам укласти договір реструктуризації, тобто сплатити борг частинами.

 

У компанії нарікають, що деякі клієнти сприймають урядовий мораторій на нарахування пені та відключення газу як можливість користуватися ресурсом і взагалі за нього не платити. На таких клієнтів чекають судові позови. 

 

«Це призведе до додаткових витрат, які ляжуть на плечі споживача. Адже борг кожного неплатника збільшиться на суму судового збору, а саме 2 270 грн, та на 3% річних та інфляційних втрат», - наголосили у газовій компанії.

 

Фото на перев’ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: