До Дня науки військові науковці підкорили Говерлу й звернулися до українців

ПОДІЯ
21.05.22 - 11:26

Підкорювати вершини та вирішувати задачі будь-якої складності - це про українських військових науковців. Тож до Дня науки, який в Україні традиційно відзначають у третю суботу травня, наші захисники зійшли на Говерлу та записали звернення до своїх колег та всіх українців.

«Сьогодні, в часи, коли підступний ворог намагається позбавити нас нашого історичного минулого та нашої самобутності, місія науки стає, як ніколи, вирішальною. Боєздатність української армії, її успіхи на полі бою  залежать від сучасних поглядів, інноваційних рішень, передових досягнень, сміливих ідей. Запорукою Перемоги є натхненний та невпинний творчий науковий пошук, вміння ставити перед собою найскладніші запитання та знаходити відповіді на них, сміливість приймати виклики та мужність долати будь-які випробування. Нині відкривається можливість твердо довести, що українська наука - це наука світового рівня, що Збройні Сили і суспільство можуть покластися на нас», - звернулися військові.

 

Сучасна військова наука дозволила змінити якість та підходи у ведені бойових дій.  Українські військові науковці пліч-о-пліч працюють над вирішенням складних завдань: створюють нові зразки озброєння та військової техніки, вивчають та адаптують досвід провідних краї світу,  знаходять принципово нові підходи до ведення бойових дій. Завдяки військовій науці ми щодня упевнено  наближаємося до нашої перемоги.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»