До Кривого Рогу приїхали офіційні спостерігачі на парламентських виборах від ОБСЄ з іноземних країн

ЕКСКЛЮЗИВНО
09.07.19 - 14:28

19 червня до Кривого Рогу завітали двоє офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі – Акінола Акінсанья з Великої Британії та Кріста Мюллер з Німеччини.

Міжнародні спостерігачі розповіли нашим журналістам, що вони спілкуються з усіма, хто якимось чином пов’язаний з виборчим процесом – політичними партіями, кандидатами, органами ведення державного реєстру виборців, а також окружними та дільничними виборчими комісіями.

 

Крім цього, очікують ще 4 групи у складі короткострокових спостерігачів, які приїдуть до України наступного тижня, а у Кривому Розі будуть у п’ятницю, безпосередньо перед виборами, що розпочати підготовку до відповідального дня.

 

У день виборів спостерігачі заповнюватимуть спеціальні форми, які відправляють до головного офісу в Києві. Ці документи вони заповнюють за фактом відкриття виборчих дільниць, процесом голосування, за підрахунком голосів, підбиттям підсумків в окружних комісіях. Зібрану інформацію оброблятимуть в головному офісі, а потім опублікують попередні підсумки дострокових виборів до Верховної Ради.

 

Міжнародні спостерігачі в Кривому Розі 3 тижні і вже склали уявлення про наше місто.

 

«У нас був дуже теплий прийом. Люди, з якими ми стикалися, дуже доброзичливі та завжди готові допомогти. Місто дуже гарне, ресторани зі смачними стравами та не дорогі», – поділилася враженнями від нашого міста з журналістами «Рудани» Кріста Мюллер.

 

У ЦВК зареєстрували ще 45 офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій для участі в парламентських виборах. Таке рішення прийняли вчора на засіданні центрвиборчкому.

 

Зокрема, було зареєстровано 12 спостерігачів від Німеччини і 33 – від Всесвітнього конгресу українців. Загалом в комісії зареєстрували 481-го офіційного спостерігача на позачергових парламентських виборах в Україні. 23 з них – від чотирьох іноземних держав та 458 – від 10-ти міжнародних організацій.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: