До «помаранчевої» зони Дніпропетровщині треба покращити один показник

ЗДОРОВ'Я
29.11.21 - 15:51

У Дніпропетровській області, як і по всій Україні, спостерігається тенденція до зменшення кількості хворих на коронавірус. Пацієнтів, які одужали, значно більше ніж нових інфікованих. Тож наразі Дніпропетровщина задовольняє вимоги «помаранчевої» карантинної зони вже за 4-ма з 5-ти критеріїв. 

«Ситуація в області поступово стабілізується. Нині рівень захворюваності становить 539 випадків на 100 тисяч населення, тоді як минулого тижня реєструвалося понад 700», — повідомила начальниця відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Неля Полюхович, на пресконференції в ІА «Мост-Днепр».

 

Якщо позитивна тенденція збережеться, незабаром область може вийти з «червоної» карантинної зони. 

 

Нині Дніпропетровщина відповідає вимогам «помаранчевої» зони за 4-ма критеріями:

 

1.  Завантаженість ліжок, забезпечених подачею кисню - до 65%. У Дніпропетровській області наразі - 36,9%.

2.  Кількість госпіталізованих пацієнтів із підтвердженим діагнозом та з підозрою на COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення – не більше 60. В області – 54.

 

3.  Рівень зростання загальної кількості госпіталізованих COVID-пацієнтів  протягом останніх 7 днів порівняно з попереднім аналогічним періодом –  до 50%.

4.  Кількість ПЛР-тестувань та експрес-тестів протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення – менше 300. 

 

Лише за одним критерієм наш регіон ще не відповідає умовам виходу із «червоної зони». Це коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19. Він має становити не більше 20%. Поки що на Дніпропетровщині він сягає 25,3%.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: