Допитали свідків. У Кривому Розі триває суд над поліцейським, який наштрикнув на вила і кинув у вогнище собаку

КРИМІНАЛ
19.07.21 - 11:47

Сьогодні у Довгинцівському суді відбулося чергове засідання у справі жорстокого поводження поліцейського з твариною. Цього разу допитували свідків сторони захисту. 

Як ми писали, на початку березня 2019-го року в Довгинцівському районі начальник розшуку лінійного відділення Криворізького відділу поліції познущався з безпритульної тварини. Зоозахисники надали цій справі розголосу, але розслідування у поліцейському главку не призвело до очікуваного результату, тож справою зайнялися в ДБР.

 

Нагадаємо, слідство встановило, що 2-го березня 2019-го року до поліцейського та його малолітнього сина на відстань близько 2-х метрів підійшов безпритульний собака і почав гавкати. Правоохоронець, який у цей час прибирав двір неподалік, вдарив тварину вилами. Після цього відвів сина у будинок, а сам повернувся на вулицю. Наздогнавши пса, встромив вила йому в бік, підняв та жбурнув тварину у багаття, яке горіло поруч.

 

Від загибелі собаку врятували очевидці події. Постраждалого пса зоозахисники назвали Чейзом. Його історія стала відомою всій Україні. Собаку лікували у ветеринарних клініках Києва, але через серйозні травми він так і залишився інвалідом із паралізованими кінцівками.

 

Сьогодні в суді допитали двох свідків. Першою викликали сусідку обвинувачуваного. Жінка сказала, що поліцейський захищав свою дитину. 

 

За її словами, того дня чоловік перебував на галявині, приводив до ладу прилеглу територію. Поруч зібралася зграя собак. Як повідомила криворожанка, неодноразово в період так званого собачого весілля пси кусали людей. Жінка наголосила, що обвинувачуваний займався благоустроєм прилеглої території. І це нібито не подобалося людині, яка на початку тримала у себе в гаражі постраждалого собаку.

 
Між тим, зграю собак, момент нападу тварин або ж те, як накололи на вила Чейза, свідок особисто не бачила. Сусідка давала показання виключно за фактами, які знає зі слів інших людей.

 

Коли у жінки запитали, хто їй сказав, що обвинувачуваний захищав сина, вона декілька разів відмовилась давати відповідь. Адвокат потерпілої сторони попросив залучити свідка до кримінальної відповідальності за відмову відповідати на питання, перебуваючи під присягою.

 

Другий свідок також мешкає на одній вулиці з обвинувачуваним і багато років приятелює з ним.

За словами свідка, він дізнався про те, що сталось, лише із соцмереж. Особисто він нічого не бачив, а лише чув від підсудного та його сестри, що зграя собак побігла за сучкою, одна з тварин накинулась на дитину, через що обвинувачуваний «відштовхнув собаку вилами». 

 

На наступних засіданнях, які назначили на 22.07, 29.07 та 9.08, продовжать допит свідків.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: