Досягли максимуму. Степанов заявив, що збільшити кількість ліжок із киснем неможливо

ВАЖЛИВО
06.04.21 - 16:45

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов сьогодні на брифінгу заявив, що кількість ліжок для пацієнтів із коронавірусом досягла свого максимуму. Можливості медичної системи вичерпано. 

«У медустановах перебувають понад 47 тисяч хворих. Ми максимально збільшили кількість ліжок із киснем – до 67 тисяч. Це межа, збільшувати далі нікуди, адже інші хвороби не робили канікул», – зазначив Степанов.

 

Міністр також заявив про зростання кількості нових хворих та летальних випадків від коронавірусу.

 

«За минулий тиждень це було 2455 осіб, що на 400 смертельних випадків більше ніж попереднього тижня. Також зросла загальна кількість захворілих за тиждень - 103 497 повідомлень», – розповів він.

 

Степанов додав, що загальна завантаженість ліжок із киснем становить близько 58% і продовжує зростати. Найбільш напружена ситуація у Києві, Хмельницькій, Миколаївській та Житомирській областях.

 

Наразі в червоній зоні перебують Київ та десять областей - Львівська, Миколаївська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Чернівецька, Сумська, Одеська та Чернігівська. Дніпропетровщина - у помаранчевій.

 

Джерело - брифінг міністра.
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: