Довгинцівський суд знову переніс засідання у справі поліцейського, який катував собаку

РЕЗОНАНС
20.08.21 - 16:45

Сьогодні у Довгинцівському суді мало відбутися засідання у справі поліцейського, обвинуваченого у жорстокому поводженні з твариною. Йдеться про той резонансний випадок навесні 2019 року, коли чоловік біля свого двору наштрикнув на вила безпритульного собаку і кинув його у багаття. 

Жорстока розправа поліцейського над собакою, якого пізніше волонтери назвали Чейзом, викликала широкий суспільний резонанс. 

 

Як ми писали, на початку березня 2019-го року в Довгинцівському районі начальник розшуку лінійного відділення Криворізького відділу поліції познущався з безпритульної тварини. Зоозахисники надали цій справі розголосу, але розслідування у поліцейському главку не призвело до очікуваного результату, тож справою зайнялися в ДБР. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснювала обласна прокуратура. Слідство встановило, що 2-го березня до поліцейського та його малолітнього сина на відстань близько 2-х метрів підійшов безпритульний собака і почав гавкати. Правоохоронець, який у цей час прибирав двір неподалік, вдарив тварину вилами. Після цього відвів сина у будинок, а сам повернувся на вулицю. Наздогнавши пса, встромив вила йому в бік, підняв та жбурнув тварину у багаття, яке горіло поруч. Від загибелі собаку врятували очевидці події. Постраждалого пса зоозахисники назвали Чейзом. Його історія стала відомою всій Україні. Собаку лікували у ветеринарних клініках Києва, але через серйозні травми він так і залишився інвалідом із паралізованими кінцівками.

 

Відтоді й тривають судові засідання, які нерідко переносять з причин відсутності то одного, то іншого фігуранта справи. Ось і сьогоднішнє засідання вирішили перенести, бо не з'явились адвокати обвинуваченого.

 

Одна з них перебуває на стаціонарному лікуванні, другий - у відрядженні. Прокурор бере участь у засіданні в онлайн-форматі, оскільки зараз перебуває в Павлоградському міськрайонному суді. Свідки теж не з'явились нині до суду.

Підсудному запропонували взяти безоплатного адвоката, але він не погодився.

 

Суддя Ольга Гида застерегла учасників процесу від ухилянь та навмисного затягування. Наступне засідання відбудеться 31 серпня.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: