Дрібне хуліганство, поява на дільниці "під мухою", голосування двічі - Кривий Ріг відзначився порушеннями

СОЦІУМ
22.04.19 - 15:16

Правоохоронці Дніпропетровщини підбивають підсумки перебігу виборчої кампанії - на несумлінних громадян складені адміністративні протоколи за порушення на дільницях.

Від самого моменту відкриття виборчих дільниць порушення адміністративного законодавства реєстрували у Дніпрі та Кривому Розі.

 

О 8:30 на виборчій дільниці у Тернівському районі Кривого Рогу 34-річний чоловік пошкодив власний бюлетень. За даним фактом складено адмінпротокол за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство).

 

Також у Кривому Розі складені 2 адміністративні протоколи за появу на виборчих дільницях м. Кривий Ріг у нетверезому стані.

За це порушення передбачена  адміністративна відповідальність за ст. 178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді).

 

29-річний мешканець Кривого Рогу примудрився проголосувати двічі - на спецдільниці в лікарні та за місцем мешкання.

Слідчими були внесені відомості до ЄРДР з попередньою правовою кваліфікацією - голосування виборцем на виборчій дільниці більше ніж один раз.

 

Учора ми повідомляли про п'яну жінку, яка намагалася зїсти свій бюлетень на дільниці в Центрально-Міському районі.

 

Ще один адміністративний протокол оформили на мешканця Дніпра, який на виборчій дільниці у Центральному районі міста намагався сфотографувати власний бюлетень.

 

Загалом 21 квітня до поліції Дніпропетровської області надійшло 60 повідомлень від громадян про ймовірні порушення виборчого законодавства.

Всі факти зареєстровані, за ними проводиться перевірка.

 

Як ми писали, українці, які не бажали обирати між Зеленським та Порошенком, псували бюлетені написами: "Ляшко", "Батько Махно", "Ми це заслужили", "Уляно, як нам вгамувати цей біль". 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: