Другий тур виборів Президента України: цифри, факти

АКТУАЛЬНО
21.04.19 - 8:42

Голосування триватиме з 8.00 до 20.00, закордоном – за місцевим часом. – Укрінформ.

До виборчого бюлетеня включено двох кандидатів, які за підсумками першого туру виборів 31 березня одержали найбільшу кількість голосів, - шоумена Володимира Зеленського та чинного Главу держави Петра Порошенка.

 

Для проведення виборів утворено 199 територіальних виборчих округів та один закордонний, а також близько 30 тисяч дільничних виборчих комісій. За кордоном працюватиме 101 виборча дільниця.

 

Водночас, згідно з рішенням Центральної виборчої комісії, президентські вибори не організовуватимуться і не проводитимуться на території анексованого Криму та у 12 із 21 виборчих округів Донецької області й у 6 округах із 11 в Луганській області.

 

Орієнтовна кількість виборців - понад 29 млн громадян. 325 604 українці скористалися тимчасовою зміною місця голосування.

 

139-м українським громадським організаціям надано право мати офіційних спостерігачів під час президентських виборів. Крім того, ЦВК зареєструвала 2700 офіційних спостерігачів від 20 міжнародних організацій та 21 іноземної держави.

 

Затверджений Центрвиборчкомом загальний кошторис проведення виборів Президента України становить 2,3 млрд грн. 

 

Новообраний Президент України вступає на посаду не пізніше, як за 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: