Дуже вдячні Військовій адміністрації міста за різнобічну допомогу, - представники самооборони

ВІЙСЬКОВІ
23.05.22 - 17:56

Зараз всі криворіжці працюють разом для захисту рідного міста та країни. На одному з полігонів Кривого Рогу, за дорученням Військової адміністрації міста, інструктори однієї з військової частини провели для представників криворізької самооборони заняття з вогневої та тактичної підготовки та надання першої медичної допомоги.

З перших днів війни у Кривому Розі на потужній хвилі патріотизму були створені загони самооборони міста,  які прийняли у свої лави криворіжців-добровольців, які з різних причин не можуть служити у регулярних частинах Тероборони чи ЗСУ, але всіма силами прагнуть допомогти обороні міста.

 

Військова адміністрація Кривого Рогу налагодила взаємодію з загонами, організувала їм допомогу та визначила завдання для цих загонів.

 

Спілкуючись під час навчань із представниками самооборони начальник Військової адміністрації Кривого Рогу, Олександр Вілкул сказав:

«Йде війна - воюють Збройні Сили України, Нацгвардія, ТРО, але дуже багато криворіжців хотіли б дієво допомагати обороні міста й  отримати навички поводження зі зброєю, для того, щоб гідно протистояти ворогові. І сьогодні наші військові Національної гвардії проводять заняття з військової підготовки для організованих Криворізьких загонів самооборони, на яких вчать захищати рідну землю. Сильний характер - це про криворіжців, пишаюся вами, земляки!»

 

Під час навчань максимальна увага була приділена тактичній, вогневій підготовці, поводженню зі зброєю та наданню першої медичної допомоги.

 

«Навіть елементарні речі, такі як поводження з пляшкою із запалювальною сумішшю - не така проста річ, вимагає хорошої практики та досвіду. Тому такі спільні заняття з військовими вкрай важливі. Найближчим часом інші криворізькі самооборонці також пройдуть таку підготовку», - зазначив полковник Олександр Пискун.

Представники самооборони, серед яких і чоловіки, і жінки різного віку відзначили важливість таких навчань.

 

«Саме тактична і вогнева підготовка - це надзвичайно важливо, адже ми маємо бути максимально готові. За 2,5 місяця нашими загонами було багато чого зроблено, ми допомагали в укріпленні лінії оборони міста та у зведенні нових укріпспоруд. На сьогодні, дуже багато членів наших загонів поповнили ряди ЗСУ та частин Тероборони. Ми ж залишаємось у місті і робитимемо все для допомоги у захисті нашого Кривого Рогу", - розповіла Ангеліна, представниця самооборони міста.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: