Два роки недитячої боротьби. Маленька криворожанка Кіра Короїд перемогла рак!

ПОДІЯ
15.04.21 - 16:00

Маленька Кіра Короїд після виснажливих двох років боротьби за власне життя, нарешті, перемогла рак крові.

У 2019 році батьки Кіри почули від лікарів страшний діагноз, який тоді пролунав, як вирок - гострий лімфобластний лейкоз. Вони вирішили боротись за своє дитя, звертались до ЗМІ, у тому числі до телеканалу «Рудана», організовували грошові збори і благодійні концерти.

 

Кірі зробили надскладну операцію – трансплантацію кісткового мозку. Після цього дівчинка мужньо пережила тривалий період реабілітації.

 

І ось, нарешті, мама дівчинки поділилась у фейсбуці радісними новинами.

 

«Ми перемогли і повертаємося додому! Всі ці 2 роки нашого лікування я уявляла, як напишу ці рядки. І я їх пишу. Кіра - здорова, наша хоробра дівчинка! Сльози від щастя, хвилювання і подяки. Було так важко і страшно, але ваша підтримка і віра в нас завжди надавали сил рухатися і йти далі! Ми зустріли так багато добрих і чуйних людей, і ви всі стали для нас такими рідними. Починається нове, інше життя. Тепер тільки щасливе і безтурботне дитинство! Вдячні кожному з вас за допомогу для нашої родини! До сих пір не віриться, але вже в п'ятницю ми летимо додому!» - написала Катерина Короїд в соціальних мережах.

 

Ми щиро радіємо разом з цією багатостраждальною родиною і бажаємо маленькій Кірі здоров’я, щастя та безхмарних днів!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: