ДЮСШ №3 – переможці командного чемпіонату Кривого Рогу з шахів

20.01.20 - 9:55

18-го січня у шаховому клубі ДСЮШ №3 відбувся командний чемпіонат Кривого Рогу з шахів серед молоді. У ньому перемогли шахісти з ДЮСШ №3, - повідомляє Федерація шахів Кривого Рогу.

У змаганнях брали участь збірні КНУ, ДЮСШ №№3, 9, ШК ЦГЗК і ШК «Золота тура» (Інгулець).

До складу команд входили 3 юнаки і дівчина не старші 1999 року народження.

Турнір організували за круговою системою з контролем часу 10 хв + 5 сек кожному гравцю.

В результаті цікавої боротьби перемогли спортсмени з ДЮСШ №3-1 у складі Миколи Куцика, Василя Ляха, Іллі Смоляренка та Юліани Мінаєвої.

Друге місце – у ДЮСШ №3-2 (Макар Гладкий, Тимур Балик, Герман Нестеров і Вероніка Кононова).

Третє місце посіли шахісти з ДЮСШ №9 Іван Петровський, Артем Морозов, Олександр Кудінов та Аліна Паламар.

Переможців і призерів чемпіонату нагородили кубками, медалями та грамотами від Федерації шахів Кривого Рогу.