"Епіцентр" прокоментував заяву щодо крадіжки бронежилетів і вилучив їх із продажу

КОМЕНТАР
18.05.22 - 10:10

Як ми писали, мережу гіпермаркетів "Епіцентр" звинуватили у крадіжках бронежилетів. Воєнний кореспондент Андрій Цаплієнко повідомив, що в Епіцентрі продають бронежилети, які мали безкоштовно надіслати військовим.

"Приналежність чохлів вдалося встановити за допомогою унікальної внутрішньої системи ідентифікації, яку Львівський оборонний кластер використовує у процесі виготовлення бронежилетів. Представники Кластеру вже звернулися з заявами стосовно ситуації до СБУ та інших компетентних органів", - зазначив журналіст.

 

В Епіцентрі прокоментували інформацію, оприлюднену воєнкором:

 

"Наразі в соцмережах шириться інформація щодо бронежелетів, що продаються в наших торговельних центрах. Ми цінуємо вашу занепокоєність щодо ситуації з забезпеченням ЗСУ та повідомляємо наступне: бронежилети ТЕМ1, ТЕМ2 поставлені в мережу торговельних центрів "Епіцентр К" компанією "Група Венето". Компанія "Група Венето" надала всі необхідні документи на товар: товарні накладні, сертифікати випробувань та якості. Відповідно, ТОВ "Епіцентр К" правомірно закупив сертифікований товар з усіма підтверджувальними документами.

Від активістів до СБУ надійшло звернення з проханням перевірити вищезазначені бронежилети. Вони здались їм схожими на ті, що були в гуманітарній допомозі для ЗСУ. У зв'язку з цим, було вилучено з продажу бронежилети ТЕМ1 з декількох торговельних центрів. Епіцентр є добросовісним набувачем товару та надав до СБУ всі документи, які отримав від компанії "Група Венето".

 

Коментарі до цієї публікації на сторінці компанії відключили.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: