Фініш ЗНО. Сьогодні криворізькі вступники склали останнє тестування з географії

ОСВІТА
15.06.21 - 16:02

Сьогодні українські випускники склали тестування з географії. На цей іспит зареєструвалися понад 175 тисяч майбутніх абітурієнтів. 

У Кривому Розі цьогоріч на тестування з географії зареєструвались 3 784 людини, але складати тест з’явились лише 2 368, тобто 63%. 

 

"У місті діяли 15 пунктів. Усі вони відпрацювали без порушень. Явка учасників тестування склала від 30 до 70 відсотків. Троє випускників запізнились. Вилучень за порушення у жодному з пунктів не було. Скарг теж не зафіксували. Наразі контейнери з роботами вже запаковані і відправлені на перевірку", - прокоментувала перебіг останнього тестування начальниця міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

Наші журналісти поспілкувались з учасниками ЗНО, які складали географію у КЗШ №94. Більшість каже, що вибрали географію, бо ці знання обов'язково стануть у пригоді.

 "Мені географія з дитинства подобалась, я брала участь у багатьох олімпіадах з цього предмету, і мені вона необхідна для майбутньої професії, бо планую стати перекладачем. Це дуже цікавий предмет, який знайомить з різними країнами, культурами", - поділилась з нами Марина, учасниця ЗНО.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: