ФК «Кривбас» Кривий Ріг переміг ФК «Олімпік Frait unt» з Дніпра. Рахунок 7-5

СПОРТ
29.09.19 - 12:48

Матч відбувся 28 вересня на стадіоні «Будівельник» в межах 19 туру Перошої ліги Дніпропетровщини. Наша команда перемогла з хокейним рахунком 7-5, - повідомляє пресслужба криворізького клубу.

Вже на 16-й хвилині матчу криворіжці відкрили рахунок. Гол забив Ребров. Через 9 хвилин суперники відповіли. Взяттям воріт відзначився капітан дніпрян Пімонов.

Гості не довго раділи, на 36-й хвилині господарі знову засмутили суперників. На цей раз шкіряного в сітку зарядив Дон. Третій м’яч «Кривбас» провів у роздягальню на 45-й хвилині. Гол на рахунку Головнікового.

Другий тайм теж порадував вболівальників великою кількістю голів. На 54-й хвилині рахунок став 4-1. Взяття святкував Швидкий. Перестрілка м’ячами продовжилася та на 63-й капітан дніпрян Пімонов забив другий гол своєї команди.

Кривбасівці ще тричі забивали, дублем відзначився Білий, та один м’яч на рахунку Баштанніка.
За  «Олімпік Frait unt» ще тричі відзначався Пімонов, який зробив пента-трик.

Фінальний свисток арбітра зафіксував результативну перемогу «Кривбасу» 7-5.

Фото зі сторінки ФК «Кривбас» Кривий Ріг.