Гамірно, весело й пізнавально: у криворізькому парку відкрився "Літній читальний зал"

КОРИСНО
07.06.21 - 13:53

6 червня у парку імені Федора Мершавцева відкрили «Літній читальний зал», у який завітали діти з батьками, бабусями та дідусями.

"Дорослі переглядали новинки періодичних видань, а діти малювали фарбами, олівцями, крейдою, ліпили з пластиліну, грали на фортепіано. Було гамірно й метушливо, але цікаво й весело. Бабусі малювали і гралися разом з онуками, батьки пояснювали, допомагали і дивувалися кмітливості дітлахів",  - розповідає директорка Центральної бібліотеки Валентина Косих.

 

«Літній читальний зал» - спільний проєкт Центральної бібліотеки для дорослих та БФ Громадська ініціатива мешканців Кривбасу. Вони об'єднали свої зусилля для організації сімейного відпочинку для дітей і дорослих у парку.

 

На виставці «Читаємо всією родиною» можна знайти літературні та періодичні цікавинки. Для дітей - різноманітні активності, цікаві ігри, розмальовки та спілкування з гостями проєкту.

 

На гостину до парку по черзі завітають психологи, митці, поліціянти. Цими вихідними діти старшого віку поспілкувалися та зіграли в «Коло безпеки» з поліцейськими і дізналися, як убезпечити себе від булінгу та нападників. 

 

Усіх охочих криворіжців чекають щонеділі в альтанці парку імені Ф.Мершавцева з 10-ї до 13-ї години.

 

Фото зі сторінки Валентини Косих.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: