Голосування 25 жовтня: люди, старші 45-ти – до 17.00, молодші – після 17.00

ВАЖЛИВО
19.10.20 - 12:41

Виборчком надав рекомендації щодо безпечного голосування на місцевих виборах 25 жовтня.

У зв'язку з посиленими санітарними вимогами, для безпеки всіх виборців під час місцевих виборів 25 жовтня всі дільниці будуть дезінфікувати, забезпечать антисептиками, лавочками, кожному виборцю видадуть індивідуальну маску і персональну ручку, які він зможе забрати з собою. 

 
Особливу увагу приділили запобіганню одночасного скупчення великої кількості людей - для цього виборцям варто чітко дотримуватися часових меж. 

 

Член Криворізької міської територіальної виборчої комісії Олександр Томілін звернувся до криворіжців: 

«Шановні виборці! Вибори 25-го жовтня пройдуть в умовах посилених санітарних вимог. Тому нам важливо забезпечити мешканцям Кривого Рогу всі можливості для безпечного голосування.
На виборчій дільниці кожен виборець зможе скористатися антисептиком для обробки рук, кожному буде видана індивідуальна маска і персональна ручка. Все буде продезінфіковано. Також нагадуємо вам про необхідність дотримання соціальної дистанції. Це дуже важливо! Будуть спеціальні смуги. Більшість членів виборчої комісії висловилися за додаткові заходи, спрямовані на запобігання скупченню людей. Для недопущення черг, ми просимо людей більш старшого віку проголосувати у першій половині дня. Виборцям молодшим за 45 років категорично рекомендуємо приходити на дільниці після 17:00. Це створить комфортні умови для кожного і дозволить рівномірно розподілити навантаження протягом дня».

 
Голова Криворізької міської ради ветеранів Микола Дабіжа від криворіжців старшого покоління подякував за таке рішення і, в свою чергу, звернувся до молоді:

 

«Спасибі за турботу про старше покоління і за прийняте рішення, що в першій половині дня голосують люди похилого віку, а молодь від 18-ти до 45-ти - після 17:00. Це важливо з точки зору санітарно-гігієнічних норм.  Також на кожній дільниці будуть лавочки - місця для відпочинку людей похилого віку. Молодь, приходьте, будь ласка, ввечері, тому що до цього на дільниці позачергово будуть пропускати людей похилого віку!»

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: