Головою Криворізької райдержадміністрації призначений Євген Ситниченко

ОФІЦІЙНО
04.03.21 - 14:16

На Дніпропетровщині призначили трьох голів райдержадміністрацій - Криворізької, Новомосковської і Нікопольської. Розпорядження про призначення підписав президент Володимир Зеленський.

На чолі Криворізької РДА став Євген Ситниченко.

 

За освітою він педагог. Працював учителем спецдисциплін у Широківському професійно-технічному училищі. Завідував філією Криворізького міжрегіонального центру з перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас. Очолював Широківську районну раду та адміністрацію.

«Працював та працюватиму задля розвитку району. Успішні села, міста, громади – головна мета», – сказав Євген Ситниченко.

 

Як ми писали, 13 грудня 2019 року президент призначив Євгена Ситниченка головою Широківської районної державної адміністрації. До цього посадовець очолював Широківську районну раду.

 

Нікопольську районну державну адміністрацію очолив Євген Євтушенко. Головою Новомосковської РДА вдруге призначили Михайла Вишневського. На нових голів чекають ще чотири райони: Дніпровський, Кам’янський, Павлоградський та Синельниківський.

 

Нагадаємо, в результаті адміністративної реформи, на Дніпропетровщині замість 22 районів створили 7. Таке рішення прийняла Верховна Рада України влітку 2020-го. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: