Група криворізьких дітей, хворих на ДЦП, відбула на лікування в Харківський інститут протезування

ЗДОРОВ'Я
26.11.21 - 11:52

Уже друга група маленьких криворіжців, хворих на ДЦП, відправилася на лікування в Харківський інститут протезування.

Діти мають отримати там консультації кваліфікованих фахівців УНДІП, пройти лікування, реабілітацію, і якщо буде потрібно – оперативне лікування.

 

"Перша група, яку ми відправляли два тижні тому, сьогодні повертається. Дві дитини отримали оперативне лікування, шестеро дітей - протезування. Все абсолютно безкоштовно - за рахунок Українського науково-дослідного інституту протезування, сприяння Фонду «Українська Перспектива» та Олександра Вілкула. Будемо сподіватися, що це не остання група, і така допомога буде налагоджена на постійній основі. Надалі плануємо, що харківські фахівці приїжджатимуть до Кривого Рогу ділитися досвідом з нашими лікарями", - прокоментував подію депутат міської ради Олександр Пискун, проводжаючи дітей у дорогу.

 

Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності (Харків) - сучасний науково-практичний центр, який займається рішенням питань комплексної реабілітації осіб з інвалідністю зі складною патологією опорно-рухового апарату.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: