А хто тут без маски? В Україні встановлять відеокамери, щоб ловити порушників карантину

ВАЖЛИВО
14.09.21 - 12:01

В Україні незабаром з'являться відеокамери для контролю за дотриманням маскового режиму в місцях масового скупчення людей. Їх встановлять, зокрема, у торговельних центрах.

Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

 

Також, за його словами, у разі погіршення ситуації з коронавірусом, планують перевірки в областях, в окремих закладах для пояснень або переконання в тому, що норми працюють ефективно. В областях, зокрема, проводитимуть виїзні засідання комісії ТЕБ і НС.

 

"Будуть встановлені спеціальні камери у торговельних центрах, які дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, чи дотримуються соціальної дистанції", - анонсував Ігор Кузін.

 

Крім того, головний санлікар підтвердив, що недотримання маскового режиму в Україні під час пандемії є величезною проблемою. 

 

"Тут будемо працювати з Нацполіцією, щоб забезпечити активний контроль за дотриманням маскового режиму. Забороняється перебування у громадських місцях, транспорті під час карантину без одягнутих засобів індивідуального захисту, які закривають рот та ніс. Це основна норма. Працівник Нацполіції може виносити відповідну постанову лише у випадку, якщо не дотримується ця норма. Такий механізм працює в усьому світі", - додав Кузін.

 

Нагадаємо, раніше Ігор Кузін заявив, що незабаром Україна перейде до «жовтої» зони через нову хвилю коронавірусу. 

 

 

Джерело: ТСН. Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: