Хвиля спадає. За три дні Дніпропетровщина може перейти до "жовтої зони"

ВАЖЛИВО
05.05.21 - 15:23

Динаміка захворюваності в нашій області за останні 2 тижні знизилась на 18,95%. Уже незабаром Дніпропетровщина може перейти до жовтої зони, - повідомили в облраді.

«За останній тиждень уперше показник госпіталізованих ковідних хворих упав нижче крайньої межі для помаранчевої зони. Якщо область протримається з такими значеннями три наступні дні, ми зможемо перейти до жовтої зони карантинних обмежень», — вважає голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

 

Протягом весняної хвилі пандемії показник ушпиталених стабільно зростав, перевищуючи 60%. Утім, вже сьогодні зафіксовано на 10% менше, ніж 6 днів тому.

 

Станом на 5 травня, кількість пацієнтів із підтвердженим та підозрілим випадком ковіду дорівнює 56,8% (29 квітня цей показник становив 67%).

 

Динаміка завантаженості ліжок пацієнтами з підозрою та підтвердженою коронавірусною хворобою за тиждень становить -7,5%.

 

Нагадаємо, на тепер наша область належить до помаранчевої зони. На 4 травня, офіційно зареєстровано 213 нових випадків. Одужала за добу 261 особа.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: