Ілон Маск зустрівся з онуком і правнуком видатного українського авіаконструктора Сергія Корольова

ЦІКАВО
06.09.21 - 12:20

Ілон Маск зустрівся з Андрієм і Павлом Корольовими - онуком і правнуком видатного українського інженера та авіаконструктора Сергія Корольова. Американський бізнесмен і винахідник  часто говорив, що захоплюється Корольовим.

 

Про зустріч Андрій Корольов повідомив на своїй сторінці у Facebook. Він написав, що Маск організував для нащадків інженера екскурсію офісом SpaceX у Каліфорнії, а також майже годину особисто спілкувався з ними.

 

«Слова нашої подяки команді Ілона за вражаючу екскурсію SpaceX і можливість побачити на власні очі, як складають двигуни, ракети і Crew Dragon. Продовжуйте рухати світ уперед, містере Маск!» - написав після зустрічі Андрій Корольов.

 

Довідково. Відомий український інженер Сергій Корольов народився в Житомирі 12 січня 1907 року (за старим стилем — 30 грудня 1906 року). Корольова вважають основоположником практичної космонавтики: саме під його керівництвом були створені перші ракети-носії, запустили перший штучний супутник Землі й здійснили перший політ та вихід людини в космос. У 2020 році Ілон Маск написав у Twitter, що поспілкувався із сім'єю Корольова, і додав, що «він був одним із найкращих». А на 114-ту річницю з дня народження авіаконструктора ще раз тепло відгукнувся про нього.

 

 

Фото Андрія Корольова.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: