«Італійський страйк» на Укрзалізниці

ПОДІЯ
12.10.21 - 15:35

В Україні 12 жовтня можуть початися перебої із залізничним пасажирським сполученням, з депо не вийдуть від 8 до 10 поїздів. Про це повідомили у незалежній профспілці Укрзалізниці.

«О 12:30 працівники Укрзалізниці починають італійський страйк. Або «роботу за інструкцією», коли весь персонал виходить на роботу, але виконує тільки ті дії, які не суперечать техніці безпеки й посадовим інструкціям. А через те, що з цим в Укрзалізниці є проблеми, робота фактично буде заблокована», - повідомив голова незалежної профспілки Укрзалізниці Олександр Скиба.

 

До акції долучилися 6 депо Південної залізниці, 3 депо Південно-Західної, працівники Придніпровської гілки та Львівське Західне депо. У незалежній профспілці зазначають, що залізничники просто не випустять з депо ті рухомі склади, які мають неналежний технічний стан.

 

«Ми вже багато разів писали звернення на Кабмін, і на СБУ - рухомий склад розвалюється, залізничники працюють в нелюдських умовах за мізерні зарплати. Але ніякої реакції ні від керівництва УЗ, ні від влади немає. Тому - надія на акцію протесту», - каже Скиба.

 

За оцінкою незалежної профспілки, сьогодні не вийде на рейси 8-10 складів. Про те, скільки триватиме цей страйк і якими будуть його масштаби, поки не відомо.

 

Джерело: urm.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: