Із 9 грудня вакцинація стане обов'язковою для чиновників, соцпрацівників, поштарів, провідників потягів. Для кого ще?

ЗДОРОВ'Я
08.12.21 - 13:49

З четверга, 9 грудня, в Україні розширять перелік професій, для яких вакцинація проти Covid-19 є обов'язковою. До них додадуть працівників органів виконавчої влади, Укрпошти, Укрзалізниці та ще низки установ. 

"Цього разу мова йде про працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів; працівників підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (Укрпошта, Укрзалізниця та інші)", - повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу 8 грудня.

 

 

Співробітники, які не отримають довідку хоча б про одне щеплення проти ковіду (або про протипоказання щеплення), будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

 

Оскільки відстороненим не нараховуватимуть зарплату, то з неї не робитимуть відрахування для страхового стажу, для призначення пенсії та оплати лікарняних.

 

При цьому, відсутність щеплення не є причиною для звільнення працівника. Міністр наголосив, що як тільки людина отримала принаймні одне щеплення проти COVID-19, то її одразу мають допустити до виконання обов'язків.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: