Календар вихідних днів. Скільки відпочиватимемо у 2021 році?

ВАЖЛИВО
08.10.20 - 13:04

У наступному році українці отримають затяжні вихідні 4 рази. Згідно з календарем вихідних на 2021 рік, нас чекає 11 неробочих днів. Також деякі робочі дні будуть перенесені з буднього дня на суботу.

Щороку в Україні відзначаються державні та релігійні свята, які є неробочими днями. Кабмін затвердив список вихідних і неробочих днів 2021 року, - повідомляє УНІАН

 

Всі вихідні та свята 2021 року

 

1 січня (п'ятниця) - Новий Рік. Новий рік - це офіційний вихідний майже для всіх професій. При цьому 31 грудня вихідним днем не буде.

 

7 січня (четвер) - православне Різдво. При цьому робочий день у п'ятницю 8 січня переноситься на суботу 16 січня. Таким чином українці отримають 4 дні вихідних поспіль - з 7 по 10 січня.

 

8 березня (понеділок) - Міжнародний жіночий день. 

 

1 травня (субота) - День праці. Оскільки свято випадає на суботу, вихідний переноситься на понеділок 3 травня.

 

2 травня (неділя) - Великдень. Вихідний переноситься на 4 травня. Таким чином, українці знову отримають 4 вихідних дні поспіль - з 1 по 4 травня. 

 

9 травня (неділя) - День Перемоги. Вихідним днем буде понеділок 10 травня.

20 червня (неділя) - День Святої Трійці. Вихідний випадає на понеділок 21 червня.

 

28 червня (понеділок) - День Конституції України. 

 

24 серпня (вівторок) - День незалежності України. Робочий день у понеділок 23 серпня переноситься на суботу 28 серпня. 

 

14 жовтня (четвер) - День захисника України. Це свято є неробочим днем з 2015 року. П'ятниця 15 жовтня також стане вихідним днем, а субота 23 жовтня буде робочою.

 

25 грудня - Різдво за григоріанським календарем. 25 грудня Різдво відзначають католики і протестанти. Це свято є вихідним днем з 2017 року.

 

Таким чином, у 2021 році українці будуть 4 рази відпочивати по 4 дні поспіль з урахуванням перенесення робочих днів на суботу.

 

При цьому перенесення робочих днів з будніх на вихідні для збільшення кількості вихідних має рекомендаційний характер. Тобто компанії можуть не дотримуватися перенесення.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: